KONTAKT

biuro@einstel.pl

+48 696 181 474
+48 606 709 997
9:00-16:00 (pn. - pt.)

Dane do przelewu:
42 1750 0012 0000 0000 2297 9035
FHU INSTEL
ul. Okrzei 55
68-200 Żary

 

KOSZTY TRANSPORTU

 

  

do 31 kg - 25 zł 
ponad 31 kg - 49 zł
Przy wysyłce dużych zestawów kominowych
na paletach ceny ustalane są indywidualnie.

Odwiedź profil Einstel na facebook-u

 

Wywietrznik dachowy do kanalizacji - jakie rozwiązanie wybrać?
Wywietrznik dachowy do kanalizacji - jakie rozwiązanie wybrać?

Poprawna wentylacja systemu kanalizacyjnego jest bardzo ważnym aspektem, o którym zawsze należy pamiętać podczas projektowania nowej instalacji, a często jest zaniedbywana w starszym budownictwie. Bardzo skutecznym rozwiązaniem jest wyprowadzenie wentylacji ponad dach, jednak należy w tym przypadku pamiętać o szczelnym i wydajnym zakończeniu przewodu wentylacyjnego. W artykule przedstawimy skuteczne i łatwe w instalacji rozwiązanie. 

czytaj całość »
W jaki sposób działają nasze kominy wentylacyjne?
W jaki sposób działają nasze kominy wentylacyjne?

Nowoczesne systemy wymiany powietrza kojarzone są z zaawansowaną technologią, trudnością w obsłudze lub skomplikowanym procesem pracy. W wielu przypadkach tego typu skojarzenia są nietrafione. Dobrym tego przykładem są nasze kominy wentylacyjne. W jaki sposób działają? Ich atutem jest prostota, która przekłada się na wysoką wydajność oraz długą żywotność.

czytaj całość »
Montaż klimatyzacji Żary i Żagań - ANDE / ROTENSO / AUX

Klimatyzatory z usługą montażu

Oprócz sprzedaży urządzeń wentylacyjnych ofertujemy również usługę montażu. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt.

+48 696 181 474
+48 606 709 997

biuro@einstel.pl

czytaj całość »
Komin stalowy, czy komin ceramiczny? Jaki rodzaj systemu wybrać?
"Komin stalowy, czy komin ceramiczny? Jaki rodzaj systemu wybrać?"

Wybór odpowiedniego systemu odprowadzającego do pieca bądź kominka, nie polega tylko na określeniu wymiarów poszczególnych elementów. Szczególną wagę należy zwrócić na materiał, z którego został wykonany system odprowadzający spaliny. Musi on być odporny na wysokie temperatury, wilgoć i uszkodzenia. Powinien on także zapewniać maksymalną drożność. Do najczęściej kupowanych systemów należy komin stalowy lub ceramiczny. Który z nich wybrać? Który sprawdzi się lepiej i będzie inwestycją na długie lata? W tym materiale odpowiemy na te pytania.

czytaj całość »
Komin do nowoczesnego kotła 5 klasy
Komin do nowoczesnego kotła 5 klasy

W ostatnich latach, w kontekście systemów grzewczych do budynków mieszkalnych, bardzo dużo mówi się o ekologii, a konkretnie – walce ze smogiem. Jest to niezwykle ważny temat. Emitowane do atmosfery substancje pochodzące z domowych pieców grzewczych są bowiem bardzo szkodliwe. Przede wszystkim dla ludzi, ale także dla stanu środowiska naturalnego oraz klimatu. Wymagane jest więc korzystanie z ekologicznych urządzeń grzewczych, np. takich jak nowoczesne kotły 5 klasy z odpowiednim kominem, które są doskonałym narzędziem w walce ze smogiem. Czym się charakteryzują? Jak wpływają na walkę ze smogiem?

czytaj całość »
Komin do pieca na pellet
Komin do pieca na pellet

Pellet jest paliwem, które w ostatnich latach zyskało dużą popularność zarówno jako źródło ciepła w domach, jak i w przemyśle, gdzie udział biomasy w tym pelletu stale rośnie. Uznawane jest za odnawialne źródło energii, którego ogólny bilans produkcji CO2 jest zerowy, pomimo spalania go w naszych piecach. Dzieje się tak, ponieważ drzewo podczas wzrostu pochłania tyle samo dwutlenku węgla, co powstaje w procesie spalania go w nowoczesnych kotłach na pellet. Ważną kwestią w tym przypadku jest dobór wysokiej klasy sprawnego kotła, a co za tym idzie odpowiedniego systemu kominowego. 

czytaj całość »
Kominy stalowe do kominków gazowych
Kominy stalowe do kominków gazowych

Wiele osób decyduje się na nowoczesne systemy grzewcze, które mają nie tylko walory funkcjonalne, ale również estetyczne. W związku z tym we współczesnym budownictwie coraz częściej spotyka się kominki gazowe. Mimo, że rozwiązanie to jest obecne na rynku już jakiś czas, to wiele osób wciąż miewa problem z wyborem odpowiedniego systemu odprowadzającego spaliny. Dobrym rozwiązaniem mogą być kominy stalowe. Dlaczego? Jakie mają zalety? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym materiale, więc zapraszamy do dalszej lektury.

czytaj całość »
Zewnętrzne izolowane kominy malowane na dowolny kolor
Zewnętrzne izolowane kominy malowane na dowolny kolor

W dobie kryzysu i pojawiających jest okresowo problemów z dostępnością paliw oraz wysoką ceną, ponownie wzrosło zainteresowanie tradycyjnymi piecykami i kominkami opalanymi drewnem. Są one doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego systemu grzewczego, lub po prostu stanowią awaryjne i niezależne od zasilania elektrycznego źródło ciepła. Srebrne widoczne z daleka kominy nie zawsze  pasują wizualnie do budynku i tu z pomocą przychodzą izolowane kominy malowane, których kolor można dobrać idealnie do ściany lub dachu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą malowanych kominów. 

 

czytaj całość »
Wentylator dachowy - konstrukcja i sposoby montażu na dachu

Zastosowanie wentylatora dachowego jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy chcemy zapewnić cichą pracę wentylacji wyciągowej. Źródło hałasu, czyli wentylator znajduje się na dachu. Wentylator należy ściśle dobrać do wymagań. Na rynku dostępnych jest kilka rozwiązań. 

czytaj całość »
Wentylator - jaki wybrać?
Wentylator - jaki wybrać?

Wentylatory dachowe, kanałowe, ścienne /okienne. Zapraszamy do zapoznania się z opisem. Zestawienie najbardziej popularnych wentylatorów występujących w domowych oraz przemysłowych instalacjach wentylacyjnych. 

czytaj całość »
Komin izolowany do kominka

Jaki komin ze stali zastosować do kominka? 

Kominek jest urządzeniem, w którym paliwem spalanym jest drewno, jest to paliwo stałe i warto zwrócić uwagę na konstrukcję samego systemu kominowego. 

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl